sobota 8. září 2012

Spolupráce se ZŠ Hradební

Ekoklub Gymnázia navázal spolupráci se Základní školou a Praktickou školou Chotěboř (ZŠ Hradební). S velkým nadšením jsme od místních studentů obdrželi pytel hliníku, který se zde sbírá, do našeho již tradičního sběru hliníku. Byly nám též nabídnuty pracovní listy pro enviromentální výuku. Žáci ZŠ Hradební mohou zase například navštívit naši expozici přírodní učebny (geopark a přírodní učebny) s výukovými informačními tabulemi a pracovními listy k těmto materiálům.

Tímto bychom chtěli vyjádřit naši radost z nově navázané spolupráce a doufáme, že se do budoucna vzájemná kooperace ještě prohloubí.

1 komentář:

  1. Vloni jsme s ženou přispěli do podobné dětské soutěže ve škole :-) je to určitě super, že takové akce jsou protože i města ze sběru mají určité finance, které se mohou hodit na další využití. Vloni jedna firma z Bučovic Aluris dodala do nějaké základní školy, místo toho, aby sama vytvořila zisk, část svých zásob ke šrotování pro dobrou věc. Takové postřehy člověka potěší. Takových by mělo být více ale to se netýká jen kovů, ale samo i plastů a papíru.

    OdpovědětVymazat